Project Description

Firma powstała w 1837 roku i początkowo specjalizowała się w uprzężach, siodłach i akcesoriach jeździeckich dla arystokracji i dworów królewskich. W okresie miedzywojennym rozszerzyła ofertę na eleganckie akcesoria oraz ubrania. Słynne jedwabne chustki, ale przede wszystkim wyroby ze skóry – torebki, buty oraz kolekcje ubrań i tkanin. Są też perfumy i zegarki. Dziś to jedna z największych marek luksusowych na świecie, oferująca ponad 30 tys. różnych produktów. Wszystkie wytwarzane są w małych warsztatach, głównie we Francji, pod pełną kontrolą firmy – co jest gwarancją jakości.

Hermès uznawany jest za wyrocznię elegancji, dobrego smaku i jednocześnie awangardy. Zaskakujące połaczenie. Zatrudniał tak znanych projektantów jak Martin Margiela czy Jean-Paul Gaultier.

Strona firmowa Hermès/Dedar. Hermès o swojej linii tkanin i tapet:

„Hermès fabrics and wallpapers are an intriguing invitation to explore a thousand and one different tales, in a world where materials and savoir-faire go hand in hand. Artists and craftsmen work together, the hand and eye become one, and the gaze guides technique to create collections whose harmonies complement and interact with one another like a self-evident truth.”

Strona firmowa Hermès – homefabrics.hermes.com.

Wszelkie zapytania o specjalną ofertę i ceny – e-mail: office@koszykowa24.pl,
telefon: + 48 533 355 517.